• +48 737 473 582
  • biuro@ofertyenergetyczne.pl
Informacje

O Nas

OfertyEnergetyczne.pl to rzetelna i wiarygodna porównywarka ofert dostawców energii elektrycznej i gazu ziemnego wysokometanowego przeznaczona dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Nasz serwis wyróżnia się spośród innych porównywarek dbałością o aktualność i poprawność danych oraz kalkulacji korzyści dla odbiorcy. Wykorzystujemy autorski algorytm porownania, który pozwala na dokładne i prawidlowe wyliczenie oszczędności, a nie jedynie aproksymację. Inne porównywarki odnoszą się jedynie do wstępnego okresu promocyjnego, a u my bierzemy pod uwage cały okres trwania umowy z dostawcą. Jeśli użytkownik jest zainteresowany przedstawioną ofertą, to dajemy możliwość zawarcia umowy z dostawcą na przedstawionych warunkach, o ile dostawca wyrazi na to zgodę. Co ważne, zmiana dostawcy energii elektrycznej lub gazu ziemnego jest całkowicie bezpłatna dla Klienta. Operator serwisu nie pobiera opłat od odbiorców, którzy podpisali umowę z nowym dostawcą.

Logo EnergomixWłaścicielem i operatorem serwisu OfertyEnergetyczne.pl jest Energomix Sp. z o.o.  Jesteśmy największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego. Działamy w systemie „Total Energy Cost Management" dążąc do osiągnięcia oszczędności we wszystkich obszarach gospodarki energetycznej naszych klientów, czyli zakupach energii elektrycznej i gazu ziemnego, optymalizacji kosztów dystrybucyjnych oraz redukcji i kontroli poboru. Jako jedni z pierwszych, w 2010 roku, rozpoczęliśmy działania na zliberalizowanym rynku energii. Nasza sieć liczy ponad 200 konsultantów pracujących w biurach regionalnych na terenie całego kraju oraz kilkunastu specjalistów w biurze centralnym w Warszawie. Z naszych usług skorzystało dotychczas ponad 3 000 odbiorców biznesowych i instytucji publicznych. Jeśli Klient jest zainteresowany spotkaniem, to zapraszamy do kontaktu.

Jesteśmy głównym partnerem Polskiego Stowarzyszenia Doradztwa Energetycznego. Prezes Firmy jest ekspertem Business Centre Club ds. efektywności energetycznej oraz członkiem Polskiego Komitetu Światowej Rady Energetycznej. Otrzymaliśmy złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2014. Zostaliśmy wybrani przez Bank Światowy do wsparcia przy realizacji ogólnoświatowego raportu Doing Business (2014 i 2015) w obszarze energetyki. W 2015 roku zostaliśmy laureatem konkursu Lider Przedsiębiorczości za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości i innowacyjności. Posiadamy polisę OC działalności na kwotę 500 tysięcy złotych. Jesteśmy również operatorem platformy do samodzielnej zmiany sprzedawcy energii - samEnergia.pl oraz serwisu do grupowych zakupów energii elektrycznej i gazu ziemnego WspólnaEnergia.pl. W ramach Energomix Sp. z o.o. tworzymy zintegrowaną grupę energetyczną działającą w przestrzeni internetowej oraz fizycznej poprzez sieć doradców na terenie całej Polski.

Energomix Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kleszczowej 8/16, 02-485 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000339431 przez Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 522-293-25-63, REGON: 142056915, kapitał zakładowy: 100 000 zł.